Aksesuar Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her kadının dolabının vazgeçilmez öğelerinden biri olan aksesuarları kullanırken dikkat etmeniz gereken başlıca kuralları biliyor musunuz?
Her sezon belli aksesuarlar ve renkler modada ön plana çıkıyor. Bununla birlikte aksesuarları ve kıyafetleri bir arada kullanırken bazı önemli detaylara özen göstermek ve dikkat etmek gerekiyor. İşte onlardan bazıları…

Üçten Fazla Aksesuarı Bir Arada Kullanmayın
Özellikle büyük ve dikkat çekici aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız, bunların tümünü bir kombinde bir arada kullanmamaya özen gösterin. Ayrıca kullandığınız aksesuarların birbirleriyle renk, tarz ve materyal açısından uyum göstermesine dikkat edin.

Mücevher Kullanımı
Yüzük, kolye, bileklik ve küpeden oluşan mücevher setlerinizi ancak küçük parçalardan oluştukları taktirde bir arada kullanın. Eğer şık ve zarif bir görünüm yakalamak istiyorsanız, boncuklarla ve değerli taşlarla süslenmiş büyük parçalardan oluşan mücevherleri bir arada kullanmaktan kaçının

Önceliklerinizi Belirleyin
Bir yere gitmeden önce nasıl bir izlenim yaratmak istediğinizden emin olun. Kıyafetleriniz, makyajınız ve aksesuarlarınız arasından hangisiyle öne çıkmak istediğinize karar verin. Eğer mücevherlerinizin öne çıkmasını istiyorsanız, daha doğal bir makyaj yapabilir, sade kıyafetler seçebilirsiniz.

Renkli Takılar
Boncuklardan ve ipliklerden oluşan renkli etnik takıları seviyorsanız, onları nötr renkteki kıyafetlerinizle birlikte kullanmaya dikkat edin.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *